Матраци на диван з кокосової койри

Кокосова койра повсюдно використовується для наповнення матраців на диван. Волокна кокосового горіха - міцні, довговічні, гіпоалергенні. Матеріал добре вентилюється, не схильний до гниття. У ньому не розмножуються бактерії і пилові кліщі. Він не вбирає вологу, швидко сохне.

Часто спресовану койру покривають тонким шаром латексу і отримують латексірованний пласт, який робить шар пружним і еластичним. Латекс зберігає койру від розсипання, забезпечує зносостійкість. Такий матеріал добре пропускає повітря. Він ідеально рівний і добре тримає форму. Також використовують для скріплення кокосового волокна в пласт холлофайбер або струттофайбер. Пласт виходить більш міцний і жорсткий. Такий матеріал називається бікокос.

Кокосова койра в багатошарових тонких матрацах на диван

Кокосова койра використовується як наповнювач для жорстких тонких матраців топперів у вигляді спресованих пластів. Її також часто використовують як один з шарів складових матраців як шар-основу, добре зберігає форму. Чергуючи шари кокосової койри і інших наповнювачів, отримують комбінацію матеріалів, яка забезпечує ідеальний комфорт і достатню жорсткість для ортопедичного ефекту під час сну. Наповнювач з кокосової койри для жорстких матраців використовують товщиною пласта не більше 20 мм. У складених наполнителях шар койри часто використовують в комбінації не тільки з латексом, але і з ортопедичною піною ErgoFlex, "розумною піною" Memory-foam і іншими матеріалами.

Переваги кокосових матраців на диван

Матрац для дивана з кокосової койри витримує тривалі великі навантаження і надовго залишиться в хорошому стані.