Матраци на диван з ортопедичною піни

Нові синтетичні матеріали, які використовуються зараз для наповнення матраців-топперів, нічим не поступаються натуральним матеріалам, а й багато в чому перевершують. Одним з таких популярних матеріалів є ортопедична піна Ergo Flex - покращений пінополіуретан, яка випускається на власному виробництві компанії ЕММ. Це микропористая піна, високого рівня щільності. Матеріал нетоксичний, гіпоалергенний. Такий наповнювач буде довго служити і залишатися в робочому стані.

Як ортопедична піна впливає на сплячого?

Ортопедична піна забезпечує під час сну правильне положення тіла людини. Така піна рівномірно розподіляє тиск на всі ділянки тіла і підтримує хребет в анатомічно правильному положенні.

Цей наповнювач забезпечує хороше самопочуття під час нічного відпочинку, розслаблення м'язів і хороший кровообіг. Ортопедична піна, як наповнювач, підійде не тільки людям з проблемами опорно-рухового апарату, а й молодим і здоровим для повноцінного нічного відпочинку.

Топпери з піною ErgoFlex чудово підійдуть для поліпшення спального місця на ліжку, якщо основний матрац втратив свою первісну форму, утворилися нерівності або матрац втратив пружність.

Купити матраци на диван з пінополіуретану також можна в комбінації з кокосової койри або Memory-foam. Варіанти чохла представлені жаккардом, стрейч або з волокнами бамбука.