Недорогі матраци для дивана

Купити матрац на диван недорого - хороший вибір при обмеженому бюджеті

Якщо у вас немає можливості купити повноцінний ортопедичний матрац або потрібно зробити комфортним сон на м'якому дивані, який дещо втратив свої властивості, то купити топпер недорого - це кращий варіант для вирішення проблеми. При своїй невеликій ціні ці вироби здатні вирішити питання, пов'язані зі сном: згладити нерівності спальної поверхні, надати жорсткість, або навпаки, м'якість, розширити спальні місця для раптових гостей. Недорогі матраци на диван компактні, не займають багато місця і прості при транспортуванні. Це продукт, який найкраще:

Як вибрати тонкі матраци на диван недорого?

Щоб зробити більш доступним за ціною, виробники використовують менш дорогі матеріали. В якості наповнювача застосовують кокосову койру або ортопедичну піну Ergoflex, а для чохла в основному використовують жаккард. Також можна заощадити, вибравши матрац з невеликою товщиною близько 5 см.

Використовувані матеріали в недорогих матрацах топперах

Для наповнення використовуються недорогі, але якісні матеріали. Найпопулярнішим матеріалом для жорстких топперів є кокосова койра. Це натуральний матеріал з волокон кокосового горіха. Він використовується для наповнення топпера у вигляді спресованих листів. Кокосове волокно не гниє, швидко сохне, добре вентилюється. У ньому не живуть пилові кліщі і бактерії. Часто кокосова койра використовується у вигляді латексованих листів - пласт волокна просочують латексом. Такий спосіб дозволяє матеріалу ставати пружним, еластичним, довговічним.

Ще один недорогий наповнювач, але вже для більш м'якого топпера - ортопедична піна ErgoFlex. Це матеріал високого рівня щільності, мікропористий. Піна нетоксична, гіпоалергенна, довговічна. Виріб з наповнювачем з такої піни забезпечить правильну підтримку хребта під час сну, рівномірно розподіляючи тиск на всі ділянки тіла. Нічний сон на такому матраці покращує кровообіг і забезпечує розслаблення м'язів і комфортний відпочинок.

У виробництві тонких матраців в якості матеріалу для чохла найчастіше використовують жаккард. Це міцна, зносостійка тканина, завдяки спеціальному переплетенню ниток добре пропускає повітря. Вона забезпечує вентиляцію, захищає його від забруднень і має прекрасний декоративний ефект.

Купити матрац на диван недорого просто - вибираєте модель в нашому інтернет магазині в рамках вашого бюджету. За відгуками задоволених покупців це прекрасна альтернатива для оновлення вашого дивана і поліпшення комфортного нічного відпочинку.