Матраци топпери

Топпер на диван в рулоне
Топпер на диван - общий вид
Ткань топпера на диван
Топпер на диван в шкаф-купе
Топпер на диван с фиксирующими резинками
Вид топпера на диван
Топпер на диван в автобагажнике

Матрац топпер - тонкий матрац, який стелиться поверх основного матраца або ліжка. Він регулює жорсткість, робить її м'якше, або навпаки, жорсткіше, вирівнює поверхню, є корисним аксесуаром в будинку.

Переваги ортопедичного матраца топпера

Основне призначення - поліпшити сон.

Як вибрати топпер на диван?

Розміри бувають стандартними і нестандартними. Стандартні відповідають загальноприйнятим розмірами, топпер 160х200 см, наприклад. Також на ваше замовлення ми можемо виготовити топпер на диван нестандартного розміру.

Висота коливається від 5 до 8 см. Основна товщина 7-8 см. Це золота середина між комфортом і зручністю: 10 см незручно зберігати або перевозити через габарити, а 2 см навряд чи додасть затишку спального місця.

Чохолрізноманітний по тканині і дизайну. Використовуються, в основному, жаккард і стрейч.

Прання. Деякі моделі зроблені зі знімним чохлом, що зручно для експлуатації.

Каждый выравнивающий матрас топпер свернут в компактную вакуумную упаковку и по отзывам покупателей прост в Кожен вирівнюючий матрац топпер згорнуть в компактну вакуумну упаковку і за відгуками покупців простий в транспортуванні і зберіганні. Виріб йде гумовими ременями для фіксації до матраца.

Купити матрац топпер на диван від виробника можна в нашому інтернет магазині. Ми надаємо безкоштовну доставку по Україні.