Матраци серії Take&Go

Ортопедический матрас Take&Go Slim Roll Ортопедический матрас Take&Go Memo Roll Ортопедический матрас Take&Go Big Roll Ортопедический матрас Take&Go Mix Roll
Наименование Ортопедический матрас Take&Go Slim Roll Ортопедический матрас Take&Go Memo Roll Ортопедический матрас Take&Go Big Roll Ортопедический матрас Take&Go Mix Roll
Серия Take&Go Take&Go Take&Go Take&Go
Высота 15 см 20 см 21 см 21 см
Жесткость Средний Средний / Жесткий Жесткий Средний / Жесткий
Чехол Стрейч "зима-лето" Стрейч "зима-лето" Стрейч "зима-лето" Стрейч "зима-лето"
Наполнитель Ортопедическая пена Ergoflex® Ортопедическая пена Ergoflex®
Пена Memory Foam
Комфортная пена
Ортопедическая пена Ergoflex®
Латексированная кокосовая койра
Ортопедическая пена Ergoflex®
Пена с массажным эффектом
Тип чехла Не съемный Не съемный Не съемный Не съемный
Нагрузка 110 кг 130 кг Без ограничений
Упаковка Матрас в вакуумной упаковке Матрас в вакуумной упаковке Матрас в вакуумной упаковке Матрас в вакуумной упаковке
Распаковка Инструкция по распаковке Инструкция по распаковке Инструкция по распаковке Инструкция по распаковке
Гарантия 18 месяцев 18 месяцев 18 месяцев 18 месяцев
Цена 2824.00 грн. 5023.00 грн. 4518.00 грн. 7784.00 грн.

В основі моноблок з ортопедичної піни Ergoflex. М'які наповнювачі забезпечують комфорт разом з пружним, щільним моноблоком.

Шар латексованої кокосової койри забезпечує необхідний рівень жорсткості, оберігає сплячого від пилових кліщів і бактерій - в волокнах кокосового горіха вони не живуть. Латексірованний кокос забезпечує повітрообмін внутрішніх шарів і відведення вологи.

М'які шари з піни Memory Foam, комфортною піни, піни з масажним ефектом зроблять ваше спальне місце м'яким або більш пружним. Ви можете вибрати матрац з набором матеріалів, що відповідають вашим перевагам. Всі матраци мають міцний чохол з тканини стрейч, прошита бавовною. Є варіант з ефектом «зима-літо», де одна сторона виконана з тканини з волокнами бавовни, а інша - з волокнами вовни. Такі матраци будуть дуже зручні, їх доставкою не проблематична, а ціна цілком розумна.

Купівля матрацу з серії Take&Go стане приємною подією, а його доставка і зберігання не доставлять ніяких турбот. Матрац може зберігатися в упаковці до 6 місяців.

Ортопедичні безпружинні матраци серії Take&Go у вакуумній упаковці найбільш зручні в зберіганні та доставці. Ці вироби без використання металевих пружин забезпечують ортопедичний сон і здоров'я. Такий матрац можна вільно укласти в багажник машини або навіть донести в руках.