Матраци серії Take&Go Bamboo

Ортопедический матрас Take&Go Bamboo Neo Black Ортопедический матрас Take&Go Bamboo Neo Green Ортопедический матрас Take&Go Bamboo Neo Blue Ортопедический матрас Take&Go Bamboo Neo White Матрас топпер Take&Go Bamboo Top Green
Наименование Ортопедический матрас Take&Go Bamboo Neo Black Ортопедический матрас Take&Go Bamboo Neo Green Ортопедический матрас Take&Go Bamboo Neo Blue Ортопедический матрас Take&Go Bamboo Neo White Матрас топпер Take&Go Bamboo Top Green
Серия Take&Go Bamboo Take&Go Bamboo Take&Go Bamboo Take&Go Bamboo Take&Go Bamboo
Высота 16 см 20 см 20 см 20 см 5 см
Жесткость Жесткий Мягкий Средний Средний Средний
Чехол Aero чехол с бамбуком Aero чехол с бамбуком Aero чехол с бамбуком Aero чехол с бамбуком Aero чехол с бамбуком
Наполнитель Пена Carbon Foam
Пена Memory Foam Effect 5D
Комфортная пена Effect 5D
Пена Carbon Foam
Пена Carbon Foam
Ультракомфортная пена Effect 5D
Пена Carbon Foam
Пена Memory Foam Effect 5D
Комфортная пена Effect 5D
Тип чехла Съемный Съемный Съемный Съемный
Нагрузка 130 кг 130 кг 130 кг 130 кг
Упаковка Матрас в вакуумной упаковке
Распаковка Инструкция по распаковке
Гарантия 18 месяцев 18 месяцев 18 месяцев 18 месяцев 18 месяцев
Цена 5310.00 грн. 6440.00 грн. 7343.00 грн. 8246.00 грн. 1205.00 грн.

Серія безпружинних матраців Take&Go Bamboo виділяється своєю конструкцією та використанням матеріалів з волокнами бамбука.

Основою матраців є ортопедична піна Carbon Foam - щільна, пружна, що пропускає повітря. Моноблок такої піни комбінується з шарами м'якої піни, обробленої спеціальним чином. Це «розумна піна» Меморі - м'яка, в'язка, повільно приймає форму тіла людини. Вона надзвичайно комфортна, просочена повітрям. Найбільш повно «розумна піна» розкриває свої якості при температурі не нижче +20 градусів. Застосовується також комфортна піна і ультракомфортная піна з ефектом 5D. Ви можете вибрати той варіант жорсткості матраца, який вам підходить.

Аеро-чохол з волокнами бамбука - надзвичайно м'який і ніжний. Це чохол, по периметру якого вшита 3D тканину (з отворами). Вона забезпечує безперервну вентиляцію внутрішніх шарів матраца. Тканина, з якої зшитий чохол, складається на 73% з бамбука і на 27% з еластану. Такий склад гарантує відсутність бактерій на чохлі - 70% бактерій, які потрапляють на волокно бамбука, гинуть протягом 24 годин. Чохол екологічний (бамбук не обробляється хімічними складами при зростанні), міцний, еластичний і, в той же час, м'який, ніжний. Чохол знімний, але не рекомендується прати його в домашніх умовах, а краще віддати його в хімчистку. Матрац упакований у вакуумну упаковку і може зберігатися в ній до 6 місяців. Така упаковка зручна - ви можете відразу забрати матрац своїм автомобілем. Адже завжди виникає складність з доставкою такого громіздкого предмета. Тут такої проблеми не існує.

Матраци серії Take&Go Bamboo - це преміум матраци, зручні, комфортні, легкі.