Матраци серії Sleep&Fly Hotel

Комплект ортопедических матрасов для гостиниц Sleep&Fly Hotel Standart Plus Комплект ортопедических матрасов для гостиниц Sleep&Fly Hotel Optima Комплект ортопедических матрасов для гостиниц Sleep&Fly Hotel Comby
Наименование Комплект ортопедических матрасов для гостиниц Sleep&Fly Hotel Standart Plus Комплект ортопедических матрасов для гостиниц Sleep&Fly Hotel Optima Комплект ортопедических матрасов для гостиниц Sleep&Fly Hotel Comby
Серия Sleep&Fly Hotel Sleep&Fly Hotel Sleep&Fly Hotel
Блок пружин Multi Bonnel 150
Высота 21 см 20 см 23 см
Жесткость Жесткий Средний Средний / Жесткий
Чехол Жаккард с микрофиброй Жаккард с микрофиброй Жаккард с микрофиброй
Наполнитель Пена
Термовойлок
Термовойлок
Пена с массажным эффектом
Orthoflex
Пена Memory Foam
Нагрузка 140 кг 130 кг 150 кг
Гарантия 18 месяцев 18 месяцев 18 месяцев
Цена 5711.00 грн. 7641.00 грн. 0.00 грн.

Серія ортопедичних матраців Sleep&Fly Hotel буде цікава людям, які розвивають готельний бізнес - для тих, хто утримує готелі, хостели, готелі. Це двоспальні матраци, конструкція яких дозволяє, в разі потреби, роз'єднати їх і облаштувати два окремих спальних місця. Матраци з'єднані двома блискавками.

У серії присутні як пружинні матраци з блоком взаємопов'язаних пружин Bonnel, так і матраци з блоком які пов'язані пружин Pocket Spring. Ортопедичну конструкцію матраців дозволяє організувати правильне спальне місце і забезпечити анатомічно правильне положення хребта під час сну.

М'які наповнювачі матраців забезпечують комфорт і повне розслаблення м'язів для повноцінного відпочинку. М'яка піна Меморі, ортопедична піна Orthoflex, термовойлок - всі ці наповнювачі роблять сон міцним і здоровим. Матеріали екологічні, не викликають алергії, добре провітрюються.

Жакардові чохли матраців виконані з тканини з додаванням волокон мікрофібри. Міцні волокна мікрофібри забезпечують зносостійкість чохлам. Тканина приємна до тіла, добре вбирає вологу і пропускає повітря.

Евроборт з піни по периметру додатково захищає краї матраців від деформації, і збільшує термін служби.

У серії присутні безпружинні матраци, які сподобаються любителям сну без металевих пружин. «Розумна піна» забезпечує м'якість спального місця, а піна Orthoflex ортопедична, як основа безпружинного матраца, надає пружність і жорсткість.

Матраци серії Sleep&Fly Hotel витримують значне навантаження і забезпечують здоровий сон і гарний відпочинок відвідувачам готелів або готелів.