Матраци серії Шанс

Ортопедический матрас Шанс Ортопедический матрас Шанс 1 Ортопедический матрас Шанс 2 Ортопедический матрас Шанс Hard Ортопедический матрас Шанс Престиж
Наименование Ортопедический матрас Шанс Ортопедический матрас Шанс 1 Ортопедический матрас Шанс 2 Ортопедический матрас Шанс Hard Ортопедический матрас Шанс Престиж
Серия Шанс Шанс Шанс Шанс Шанс
Блок пружин Bonnel 120 Bonnel 120 Bonnel 120 Multi Bonnel 150 Pocket Spring
Высота 18 см 20 см 20 см 20 см 20 см
Жесткость Средний Средний Средний Жесткий Средний
Чехол Жаккард Жаккард Жаккард, прошитый хлопком Жаккард Жаккард
Наполнитель Пена
Термовойлок
Термовойлок
Пена
Термовойлок
Пена
Термовойлок
Пена
Термовойлок
Пена
Тип чехла Не съемный Не съемный Не съемный Не съемный Не съемный
Евроборт Борт из пены по периметру Борт из пены по периметру Борт из пены по периметру Борт из пены по периметру Борт из пены по периметру
Нагрузка 101 кг 101 кг 101 кг 140 кг 110 кг
Гарантия 18 месяцев 18 месяцев 18 месяцев 18 месяцев 18 месяцев
Цена 1836.00 грн. 2133.00 грн. 2343.00 грн. 2343.00 грн. 2453.00 грн.

Матраци серії Шанс порадують вас невеликими цінами і дозволять придбати якісний матрац за цілком помірні гроші. Ви можете використовувати свій шанс і отримати матрац як для односпальним ліжка, так і для двоспальним. Матраци цієї серії відрізняються надійністю і зносостійкістю.

Блок взаємопов'язаних пружин Bonnel посилений (120 шт / м2) і Multi Bonnel (150 шт / м2) забезпечують ортопедичну підтримку хребта і необхідний комфорт. Він працює як єдина поверхню і розподіляє навантаження по всій площині матраца. Посилений блок і блок Multi Bonnel витримують значні навантаження тривалий час. Матрац буде довго служити і збереже свої ортопедичні якості.

Блок незалежних пружин Pocket Spring забезпечує точковий розподіл навантаження і тим самим гарантує правильне положення хребта - пружини проминаются тільки в місці прикладання сили. Блок не має «ефекту хвилі» і «ефекту гамака». По периметру він скріплений сталевий рамкою і це гарантує його надійність і довговічність.

М'які наповнювачі матраців - піна високої щільності, термовойлок - забезпечують комфорт і повне розслаблення м'язів, дарують спокійний і здоровий сон.

Евроборт по периметру матраца зберігає він деформації його краю, продовжує термін служби, зберігаючи форму матраца. Чохол з жаккардової тканини захищає наповнення матраца від вологи, неприємних запахів, пошкоджень. Його зовнішній вигляд і приємна поверхня порадують вас і створять приємне спальне місце.

Використовуйте свій шанс і подаруйте собі якісний матрац і здоровий сон.