Дитячі матраци серії Herbalis Kids

Детский матрас Herbalis Kids Ultra Fresh Comfort Детский матрас Herbalis Kids Cocos Comfort Детский матрас Herbalis Kids Latex Comfort Детский матрас Herbalis Kids Baby Soft Детский матрас Herbalis Kids Active Baby
Наименование Детский матрас Herbalis Kids Ultra Fresh Comfort Детский матрас Herbalis Kids Cocos Comfort Детский матрас Herbalis Kids Latex Comfort Детский матрас Herbalis Kids Baby Soft Детский матрас Herbalis Kids Active Baby
Серия Herbalis Kids Herbalis Kids Herbalis Kids Herbalis Kids Herbalis Kids
Рекомендованный возраст до 4 лет до 4 лет до 4 лет от 4 лет от 4 лет
Блок пружин Bonnel 120 Pocket Spring
Высота 7 см 7 см 7 см 12 см 19 см
Чехол Непромокаемая ткань Sleep Fresh Лен
Непромокаемая ткань Sleep Fresh
Лен
Непромокаемая ткань Sleep Fresh
Стрейч с вискозой Стрейч с вискозой
Наполнитель Ортопедическая пена Naturfoam Латексированная кокосовая койра Латексированная кокосовая койра
Натуральный латекс
Латексированная кокосовая койра
Ортопедическая пена Naturfoam
Ортопедическая пена Naturfoam
Тип чехла Съемный Съемный Съемный Съемный Съемный
Евроборт Борт из пены по периметру Борт из пены по периметру
Гарантия 18 месяцев 18 месяцев 18 месяцев 18 месяцев 18 месяцев
Цена 1608.00 грн. 2537.00 грн. 3333.00 грн. 2322.00 грн. 2988.00 грн.

Серія дитячих матраців Herbalis Kids допоможе створити спальне місце для дитини будь-якого віку - і новонародженого, і школяра, і більш дорослого.

Всі матеріали, використовувані в цій серії екологічні, не виділяють шкідливих речовин, не викликають алергії. Вироби створені відповідно до ДСТУ ГОСТ 19917: 2016 і мають висновок Державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

Для самих маленьких - матраци з наповнювачем з латексованою койри кокоса з водонепроникним знімним чохлом. Такий матрац рівний, жорсткий, він буде ідеальний для формування правильного хребта дитини.

Для більш старших діток для наповнення матраців використовується ортопедична піна, натуральний льон (шар волокон льону), натуральний перфорований латекс.

Чохли матраців з міцної стрейч-тканини з віскозою. Всі матеріали добре пропускають повітря, відводять вологу, в них не живуть пилові кліщі і бактерії, не затримуються неприємні запахи.

Для дорослих діток пропонуємо ортопедичні матраци з блоком металевих пружин Bonnel - блок взаємопов'язаних пружин і блоком незалежних пружин Pocket Spring. Це надійні системи, перевірені часом і забезпечують ортопедичну підтримку хребта дитини і здоровий сон.

Здоровий сон і правильне формування дитячого хребта забезпечать матраци серії Herbalis Kids.