Матраци серії Doctor Health

Ортопедический матрас Doctor Health Orthopedic Senso Ортопедический матрас Doctor Health Orthopedic Balance Ортопедический матрас Doctor Health Orthopedic Balance Duo Ортопедический матрас Doctor Health Orthopedic Maxi Effect
Наименование Ортопедический матрас Doctor Health Orthopedic Senso Ортопедический матрас Doctor Health Orthopedic Balance Ортопедический матрас Doctor Health Orthopedic Balance Duo Ортопедический матрас Doctor Health Orthopedic Maxi Effect
Серия Doctor Health Doctor Health Doctor Health Doctor Health
Высота 23 см 18 см 21 см 18 см
Жесткость Мягкий Средний Мягкий Жесткий
Чехол Стрейч с вискозой Purotex Стрейч с вискозой Purotex Стрейч с вискозой Purotex Стрейч с вискозой Purotex
Наполнитель Ортопедическая пена Ergoflex®
Пена Memory Foam
Кокосовая койра Double Latex
Натуральный латекс
Натуральный латекс
Пена Memory Foam
Кокосовая койра Double Latex
Натуральный латекс
Пена Memory Foam
Вентиляция Cистема вентиляции Beeform® Cистема вентиляции Beeform® Cистема вентиляции Beeform® Cистема вентиляции Beeform®
Тип чехла Не съемный Не съемный Не съемный Не съемный
Нагрузка 110 кг 120 кг 120 кг 130 кг
Гарантия 18 месяцев 18 месяцев 18 месяцев 18 месяцев
Цена 9134.00 грн. 11793.00 грн. 17420.00 грн. 20843.00 грн.

Серія продуктів для сну - ортопедичні матраци і подушки Doctor Health призначена для попередження захворювань хребта.

Безпружинні ортопедичні матраци та подушки серії створені з урахуванням новітніх розробок в області ортопедії. Купуючи такі матраци ви отримуєте продукт високої якості з натуральних матеріалів і сучасних інноваційних синтетичних матеріалів.

Комплексний наповнювач матраців складається з декількох шарів матеріалів. Кожен матрац унікальний - комбінація шарів відрізняється за ступенем жорсткості і за складом матеріалів.

Основа матраців - ортопедична піна Ergoflex або натуральний латекс. Моноблок з натурального латексу має 3 зони жорсткості, що забезпечують спеціальну ортопедичну поверхню для плечового пояса, попереку, колін і стоп. Матеріал натуральний, створений з соку гевеї - каучукового дерева. Він пружний, мікропористий. Осередки латексу заповнені повітрям і нагадують бджолині стільники. Матеріал не викликає алергії, не виділяє шкідливих речовин. Використовується також піна Меморі - вона приймає форму тіла людини і запам'ятовує її. Тим самим повністю знімається напруга м'язів, поліпшується кровообіг, досягається розслаблення всього організму. Натуральний перфорований латекс спеціальної конфігурації забезпечує масажний ефект, кокосова койра Double Latex з 50% Латексоване кокосове волокно додає матрацу пружності, створює форму матраца, захищає від застою повітря і вологи.

У матрацах створена система вентиляції Beeform - спеціальна тканина чохла добре пропускає повітря завдяки унікальному переплетення ниток, а внутрішня поверхня залишається еластичною. Система забезпечує комфортний температурний баланс усередині матраца. Чохол швидко вбирає вологу і відводить її в зовнішнє середовище.

Чохли матраців створені з унікальної тканини стрейч з віскозою і натуральними активними пробіотиками Purotex. Він гарантує чисте і здорове спальне місце. Чохол швидко вбирає вологу і відводить її в зовнішнє середовище.

Ортопедичні подушки класичної або ортопедичної форми доповнюють матрац і створюють повністю правильне, комфортне спальне місце, що дозволяє попередити проблеми з хребтом. Наповнювач подушок - натуральний латекс, зовнішній чохол знімний, а внутрішній - незнімний. Ви можете випрати зовнішній чохол і завжди мати приємну-на-віч, чисту подушку.

Серія матраців Doctor Health - для тих, хто піклується про своє тіло і здоров'я.