Ортопедичні подушки

Ортопедична подушка або подушка класичної форми з наповнювачем з натурального або синтетичного матеріалу стане хорошим і необхідним доповненням до вашого матрацу. Її відсутність може звести нанівець ефект сну. Тому вона - необхідний аксесуар при облаштуванні спального місця.

Ви можете вибрати подушку ортопедичної форми або звичну класичну. Але в будь-якому випадку, вона повинна мати натуральний або ортопедичний наповнювач, здатний забезпечити здоровий сон.

Моделі ортопедичних подушок

Поділяються на моделі класичної форми, ортопедичної форми і спеціальні подушки анти-храп. Звична класична форма не змусить вас пристосовуватися до чогось нового і позбавляти себе звичного сну. Але нові сучасні наповнювачі та чохли з приємною тканиною додадуть комфорту вашому відпочинку. У класичних моделях використовується наповнювач:

Це нетоксичні, гіпоалергенні матеріали. Вони добре пропускають повітря, м'які, еластичні. Ортопедичні подушки розроблені з урахуванням сучасних ергономічних вимог і забезпечують здоровий сон і повноцінний відпочинок. У них також використовуються натуральний латекс і піна Меморі. Ці матеріали, забезпечуючи правильне положення голови і плечового пояса під час сну, найбільш комфортні для подушок.

Матеріали в ортопедичних подушках для шиї

Вибираючи подушку, ви можете вибрати натуральний або синтетичний наповнювач. Натуральний латекс - матеріал, створений з екстракту соку гевеї. В результаті хімічної обробки виходить пружний, еластичний матеріал сітчастої структури. Його пори заповнені повітрям. Матеріал не викликає алергії, приємний на дотик. За допомогою різного виду перфорації матеріалу додають м'якості і повітропроникності.

Піна Меморі - «розумна піна». При температурі не нижче 20 градусів Цельсія вона реагує на форму тіла людини і повільно приймає його обриси. А потім також повільно відновлюється. Це м'який, в'язкий матеріал. Він гарантує комфорт і забезпечує хороший сон.

Матеріал чохла - стрейч-тканина. Це еластичне полотно, повітропроникне, приємне на дотик. Тканина добре переться при температурі не вище 30 градусів Цельсія через наявність в його складі еластану. Тканина тягнеться, а потім добре відновлює форму. Це виключає появу складок на подушках, а на обличчі сплячої людини - слідів від сну. Чохол знімний, він добре переться в пральній машині і швидко сохне. У подушки ортопедичної форми вставлена стрічка з 3d тканини - спеціальна, повітропроникна стрічка, що забезпечує проникнення свіжого повітря всередину наповнювача.

Сучасні ортопедичні подушки:

Всі товари виконані з якісних матеріалів і відповідають держ. стандарту ДСТУ ГОСТ 19917 до: 2016, а також мають висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

Ви можете купити ортопедичну подушку або подушку звичної класичної форми з відповідним для вас наповнювачем. А ми подбаємо про доставку замовленої вами продукції в будь-яку точку України.