Пружинні ортопедичні матраци

Класичний варіант ортопедичного матраца - це пружинний матрац. В сучасних ортопедичних матрацах застосовують два види пружинних блоків - блок взаємопов'язаних пружин і блок незалежних пружин.

Матраци з пружинним блоком Бонель

Пружинний блок Bonnel

Фірма ЕММ використовує у виробництві матраців блок взаємопов'язаних пружин Bonnel. Це класична конструкція, яка використовується для недорогих ортопедичних матраців. Для виготовлення такого блоку використовується сталевий дріт товщиною 2.2 - 2.5 мм. Кожна пружина містить 5 витків і являє собою пружину діаметром 6-10 см біконусної форми. Всі пружини з'єднані між собою і складають єдину поверхню. По периметру пружинного блоку існує сталевий каркас, який утримує всю конструкцію, підсилює її і забезпечує збереження блоку. Такий блок найбільш буде доречний для односпальних ліжок, а ортопедичні матраци на його основі - недорогими.

Матраци з незалежним пружинним блоком Pocket Spring

Пружинний блок Pocket-spring

У виготовленні пружинних матраців преміум-класу застосовується блок незалежних пружин Pocket Spring. Це блок пружин, в якому кожна пружина знаходиться в окремому чохлі і не пов'язана з сусідньою. З'єднані тільки чохли. Чохли для пружин виконуються з щільного матеріалу - спанборда.

Пружини реагують на тиск незалежно одна від одної. У використанні такого блоку відсутній "ефект гамака". Кожна пружина складається з 5 витків сталевого дроту товщиною 1.8 мм і утворює форму барильця. Висота пружини може варіюватися, як і їх кількість. Класичний варіант - 256 або 272 пружини на квадратний метр.

  Такий блок:
 • - безшумний;
 • - точково розподіляє навантаження;
 • - повторює контур тіла;
 • - забезпечує ортопедичне положення хребта;
 • - забезпечує незалежність сплячих поруч;
 • - довговічний;
 • - надійний;
 • - витримує великі навантаження;
 • - добре вентилюється;
 • - комфортний.

Блок незалежних пружин рекомендований для двоспальних ліжок, в ньому відсутній "ефект хвилі" і сплячі не відчуватимуть руху один одного уві сні.

Матеріали, використовувані в пружинних ортопедичних матрацах

Комплект матеріалів в пружинних матрацах покликаний створити комфортний простір для сну і забезпечити збереження матраца. Як правило, пружинний блок відокремлюється від м'яких наповнювачів шаром термовойлока, сизалю або кокоса. М'які або середньої жорсткості ортопедичні блоки, які йдуть за віддільником, забезпечать комфортний сон і повне розслаблення м'язів і хребта під час сну.

Купивши пружинний ортопедичний матрац ви з успіхом забезпечите комфортний відпочинок і анатомічно правильне положення під час сну.