Ортопедичні матраци з Memory Foam

Матраци з наповнювачем з піни Memory Foam (Меморі), або піна "з ефектом пам'яті", використовується в ортопедичних матрацах, створюючи комфортну, м'яку поверхню. Вона формує комфортне положення тіла під час сну і анатомічно правильне положення хребта, приймаючи форму тіла людини.

Піна Меморі в ортопедичних матрацах

Меморі - м'який, в'язкий, мікропористий матеріал низької пружності, який повільно реагує на навантаження. Матеріал приймає форму тіла людини і повільно відновлюється. Вага тіла рівномірно розподіляється по всій поверхні матраца.

Температурний режим і піна Memory Foam

Найбільш ефективно така піна працює при температурі +20 градусів Цельсія і тому часто її використовують для літнього боку двосторонніх матраців в якості літньої поверхні. При більш високій температурі піна стає м'якшою, а при температурі нижче 16 градусів жорсткіше.

Властивості піни Меморі

Піна м'якше латексу. Це самий м'який з матеріалів, який застосовують в матрацах. Щільність піни, яку застосовують в Україні становить 50 кг/куб.м. Найбільша ефективність досягається в складових наполнителях матраців шар товщиною не менше 5 см. Якщо шар менше 5 см або більше, він працює менш ефективно.

"Розумна піна" або піна Меморі є дуже популярним матеріалом для виготовлення ортопедичних матраців. Купити матрац з Меморі - значить найбільш ефективно забезпечити хороший сон, повне розслаблення м'язів і правильний кровообіг під час сну. А здоровий сон - це здоров'я всього організму в цілому.