Ортопедичні матраци з латексу

Один з найпопулярніших матраців - латексний матрац.

Технологія виробництва латексу

Натуральний латекс отримують шляхом обробки соку каучукового дерева (бразильської гевеї). Сік очищають від домішок і за допомогою давно перевіреної технології отримують листи каучуку. Чистий латекс - матеріал нестійкий, щоб перетворити його в еластичну гуму його нагрівають разом з сіркою. Такий процес називається вулканізацією. Виробництво латексу, який використовується як наповнювач для матраців, має свою специфіку - рідкий латекс змішують з повітрям, а потім нагрівають. Сучасний латекс має сітчасту структуру. Синтетичний латекс - це полімер з синтезованих мономерів (ізопрен). Він схожий за своїми якостями з натуральним латексом, але відрізняється своєю структурою.

Сучасні матраци з латексу

У матрацному виробництві використовують суміш натурального і синтетичного латексу. Це пружний, еластичний, приємний на дотик, м'який матеріал. Він екологічно безпечний, не викликає алергії, не виділяє токсичних речовин. Він здатний швидко відновлювати форму після деформації. Додаткову м'якість і повітропроникність латексного наповнювача матраців забезпечують за допомогою перфорації.

В ортопедичних матрацах шар латексу використовують в складових наповнювачах як один з пластів, що забезпечує комфорт і повноцінний відпочинок. Його використовують в основному в матрацах середньої жорсткості. Шар латексу від блоку взаємопов'язаних пружин відокремлюють шаром латексированого кокоса, сизалю, або термовойлока. Це забезпечує збереження і блоку і латексу. Шар латексу, як правило, є верхнім шаром, тому що він забезпечує максимальний комфорт, відпочинок і ортопедичний ефект.

У безпружинних латексних матрацах шари латексу можуть чергуватися з жорсткими шарами кокосової койри, койри сизалю.

Особливість експлуатації матраца з натурального латексу

Догляд за таким матрацом простий - його потрібно часто перевертати і провітрювати. При експлуатації латексних матраців потрібно регулярно провітрювати приміщення. Латекс також не любить вологості, йому протипоказана волога чистка. Також його не слід піддавати високим температурам.