Матраци з кокосової койри

Натуральний матеріал, який зараз повсюдно використовується у виробництві ортопедичних матраців - кокосова койра. Це волокно кокосового горіха, 100% натуральний, недорогий матеріал. Це волокно жорстке, гіпоалергенне, міцне. Воно не гниє, в ньому не живуть пилові кліщі і бактерії. Матеріал довговічний, добре пропускає повітря.

У кокосових матрацах використовують пласти кокосового волокна, спресовані в щільну масу. Такі пласти покривають тонким шаром латексу. Латексірованний кокос більш еластичний, пружний, міцний, рівний. Він не розсипається, зносостійкий і довговічний.

Для додання кокосовому волокну міцності і форми додають до нього також холлофайбер або струттофайбер - недорогий синтетичний матеріал, схожий з вовною. Таким чином отримують бікокос - більш жорсткий і міцний матеріал.

Пласт кокосової койри в складеному наповнювачі матраців грає важливу роль - в пружинних матрацах він відокремлює пружинний блок від м'якого наповнювача і забезпечує його збереження. Також пласт кокоса додає матрацу жорсткості і пружності.

У безпружинних матрацах він відіграє основну роль - зберігає форму матраца, забезпечує жорсткість всієї конструкції. У безпружинних матрацах таких шарів може бути декілька і вони чергуються з більш м'якою піною. Купити матрац з кокосової койри показано людям з проблемами опорно-рухового апарату, хребта і просто для любителів спати на матрацах з твердою поверхнею.

Матрац з кокосовою стружкою - ідеальний варіант для новонароджених. Хребет дитини, який ще не сформувався, повинен підтримуватися рівним, твердим матрацом. Він повинен бути натуральним, гіпоалергенним, швидко пропускати рідину і швидко сохнути.

Ортопедичний матрац з кокосовим наповнювачем - це кращий вибір для здорового сну дітей і підлітків.