Пінополіуретанові матраци

Ортопедична піна Ergo Flex створена спеціально для використання у виробництві матраців і є аналогом пінополіуретану. Піна Ergo Flex - це мікропористий матеріал високого рівня щільності. Така піна не токсична, не викликає алергії. Матеріал міцний, довговічний.

Матраци з пінополіуретану - жорсткі і пружні. Матеріал рівномірно розподіляє тиск на всі ділянки тіла людини і забезпечує правильну підтримку хребта під час сну. Піна Ergo Flex забезпечить повне розслаблення м'язів людини під час нічного відпочинку, що дасть покращений кровообіг, зніме закріплення м'язів і зробить відпочинок повноцінним.

У всіх видах пінополіуретанових матраців піна Ergo Flex використовується в комплекті з іншими наповнювачами - термоповстю, кокосовою койрою, сизалем, латексом і т. Д. Різні поєднання цих матеріалів забезпечують і різний ефект під час сну. Її використовують також у двосторонніх матрацах, якщо одну сторону потрібно зробити жорсткішою, а іншу м'якою.

Купити матрац з пінополіуретану від виробника можна в декількох варіантах: вона з успіхом використовується в матрацах з блоком взаємопов'язаних пружин Bonnel, з блоком незалежних пружин Pocket Spring, а також в безпружинних матрацах. В останніх вона служить основою таких матраців, забезпечуючи збереження форми і жорсткість виробу в поєднанні з шаром кокосової койри або іншими наповнювачами.