Ортопедичні матраци по ації

Наш магазин пропонує клієнтам акції і знижки на різні види матраців. У цьому розділі ви зможете вибрати підходячий для вас ортопедичний матрац зі знижкою, де представлена продукція заводу-виробника ЕММ різного рівня - від недорогих до матраців преміум-класу.

Розпродаж матраців на нашому сайті діє постійно і лінійка матраців, які ви можете придбати за зниженими цінами, постійно змінюється. Це можуть бути ортопедичні матраци як середнього рівня вартості, так і більш дорогі вироби.

Ви можете купити матрац по акції або зі знижкою з незалежним блоком пружин Pocket Spring - найбільш підходячий для людей з проблемами хребта. Такий матрац найбільш підходить для двоспальному ліжку. Кожна пружина блоку не залежить від сусідньої, реагує на навантаження тільки та пружина, на яку чиниться тиск. Такий блок дозволить вам не відчувати руху партнера під час сну. Тут відсутній "ефект хвилі" і "ефект гамака".

Або вас приверне ортопедичний матрац з блоком пов'язаних між собою пружин Bonnel - перевірений часом, довговічний і надійний матрац, найбільш підходячий для односпального ліжка. Поверхня такого матраца працює як єдине ціле і забезпечує хороший відпочинок і здоровий сон.

Для людей з великою вагою ми можемо запропонувати безпружинні матраци, що складаються з блоків натуральних і синтетичних матеріалів, що чергуються між собою - ортопедичної піни, піни "з ефектом пам'яті" Memory-foam, кокосової койри і ін.

Якщо матрац, обраний вами, варто більше 5000 грн, наш інтернет-магазин надає безкоштовну доставку в будь-яку точку України.

Всі ортопедичні матраци по акції мають сертифікати якості і гарантійний термін експлуатації 18 місяців. Також ви можете повернути товар протягом 14 днів, якщо матрац вас не влаштовує за якістю. При цьому матрац повинен бути в оригінальній, ненарушенний упаковці і мати всі підтверджуючі документи.

Слідкуйте за нашими акціями, вибирайте матраци з розпродажу і отримуйте якісні вироби, які зроблять ваш сон і відпочинок комфортним і здоровим.