Недорогі ортопедичні матраци

У нашому інтернет-магазині можна купити матрац недорого. Але "недорогий" - не означає неякісний. Всі матраци виконані з перевірених часом матеріалів, мають сертифікати якості і відповідають своєму призначенню.

Від матраца залежить не тільки відпочинок людини, але і часом його здоров'я. Людина проводить уві сні третину життя і зробити цей час комфортним може недорогий ортопедичний матрац. Ортопедичний - означає такий, який забезпечує анатомічно правильне положення хребта уві сні. Тільки таке природне положення може забезпечити максимальне розслаблення м'язів, повноцінний відпочинок і гарне самопочуття.

Як купити матрац недорого?

Дешеві матраци, які не вимагають непомірних фінансових вкладень, створюються з недорогих матеріалів і з успіхом забезпечують максимальний комфорт і ортопедичний ефект.

Недорогий ортопедичний матрац - це конструкція з оптимально підібраним складовим наповнювачем, який відповідає запитам людини, що має невеликий бюджет на покупку. Як правило, це пружинний блок, наповнювач і відповідний чохол.

З чого складається недорогий матрац?

Пружинний блок з залежними пружинами Bonnel

У таких пружинних матрацах в основному використовують блок Bonnel. Це перевірена часом конструкція, яка забезпечує базовий рівень ортопедичності матраца. Блок складається з пов'язаних між собою сталевих пружин. Товщина дроту 2,2 - 2,5 мм. Кожна пружина складається з 5 витків і становить біконусную форму пружини діаметром 5-6 см.

Ортопедичну підтримку хребта гарантує з'єднання пружин за спеціальною схемою, яка змушує працювати матрац як єдину поверхню. Сталевий каркас по периметру пружинного блоку додатково посилює матрац і робить його стабільним і довговічним.

Наповнювач для бюджетних матрацах - ортопедична піна (пінополіуретан)

Для наповнення недорогого матраца використовують ортопедичну піну Ergo Flex. Це мікропористий матеріал, гіпоалергенний, нетоксичний, щільний. Ортопедична піна забезпечує рівномірне поширення тиску на всі ділянки тіла і правильне положення хребта під час сну.

Жаккард - основа чохла в недорогих матрацах

Жакардовий чохол забезпечує матрацу необхідний захист від механічних пошкоджень і хорошу вентиляцію. Жаккард - це міцна, зносостійка тканина зі специфічним, жакардовим переплетенням. Часто жаккардовое полотно виготовляється з використанням волокон мікрофібри. Таке полотно міцне, приємне на дотик, добре пропускає повітря.

Наш магазин надає великий вибір ортопедичних матраців недорого зі складу та забезпечує доставку в будь-яку точку України.