Дитячі матраци

Забезпечити дитині здоровий сон і сформувати правильну поставу, а значить і здоровий організм - одна з головних турбот батьків. Ці питання можна вирішити, купивши матрац в дитяче ліжечко.

Матраци дитячі виконані з натуральних і синтетичних матеріалів, і відповідають найвищим ортопедичним характеристиками. Вони зроблені згідно ДСТУ ГОСТ 19917: 2016 і мають висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

Матрац для новонародженого - турбота і затишок для самих маленьких

Вони складаються з моноблока або декількох шарів м'якого наповнювача - латексованої кокосової койри, волокон льону, перфорованого натурального латексу. Застосовується також синтетичний матеріал нового покоління - піна підвищеної щільності з ортопедичним ефектом Naturfoam.

Всі вироби оснащені водонепроникним чохлом з матеріалу Sleep Fresh - легка, повітропроникна тканина на основі бавовни. Ця тканина гарантує захист від вологи і чистоту спального місця дитини.

Дитячі матраци для дітей старше 4 років

Пропонуються з використанням блоку взаємопов'язаних пружин "Bonnel" і блоку незалежних пружин "Pocket Spring". Матрац Baby Soft з блоком взаємопов'язаних пружин Bonnel - міцний, надійний, перевірений часом. Він витримує значні навантаження і працює як єдина поверхня. Ортопедична піна створює комфортне спальне місце в поєднанні з пружинним блоком. Піна забезпечує анатомічно правильне положення тіла під час сну, добре вентилюється, відводить вологу. Матрац з таким блоком - комфортний і міцний, буде довго радувати дитину.

Блок металевих пружин Pocket Spring - це система, в якій пружини реагують на тиск в конкретній точці поверхні. Відсутність "ефекту гамака" і "ефекту хвилі" робить матрац Active Baby найбільш комфортним і його ортопедичний ефект найбільш високий. М'який наповнювач в поєднанні з пружинним блоком складають сучасний дитячий ортопедичний матрац. Він має евроборт з піни, що забезпечує збереження його форми, а чохол з стрейч-тканини надійно захищає внутрішнє наповнення від забруднень і механічних пошкоджень.

Використовувані матеріали в дитячих матрацах

Для виробництва застосовуються найбільш якісні і сучасні матеріали. Пружинні блоки виконуються з високоякісної сталі. Вони надійні, перевірені часом. Пружини не скриплять, що не впиваються в боки. Периметр кожного матраца оперізує сталева рамка, зберігаючи форму пружинного блоку.

Пропонуючи матраци для дітей, ми гарантуємо якість, їх високі ортопедичні характеристики і екологічну безпеку матеріалів, з яких вони створені.

Ви можете купити матрац в дитяче ліжечко необхідного вам розміру і форми в нашому інтернет-магазині.