Ортопедичні матраци

Від якості ортопедичного матраца на ліжко залежить не тільки наш сон, але і здоров'я. Правильно вибраний матрас забезпечує природне положення тіла під час сну. Це гарантує хороше самопочуття вранці.

Як правильно вибрати ортопедичний матрац?

При виборі матраца потрібно враховувати кілька факторів, що впливають на покупку.

Розмір матраца потрібно вибирати виходячи зі свого росту + 10 см. Наприклад, якщо ваш зріст становить 175 см, то рекомендується використовувати матрац 190 см. Ширину матраца слід підбирати виходячи з мінімуму 80 см на людину. Тобто, хорошим вибором для двох буде ортопедичний матрац 160х200 см - одним з найпопулярніших двоспальних розмірів.

Жорсткість. . М'які матраци підійдуть людям похилого віку. Матраци середнього ступеня жорсткості універсальні і будуть хорошим вибором для більшості. Жорсткі матраци підійдуть дітям, підліткам, дорослим до 25 років і людям, які ведуть активний спосіб життя і займаються спортом.

Типи матраців. Всі ортопедичні матраци поділяються на дві великі групи: пружинні та безпружинні. У пружинних матрацах в якості основи знаходиться блок з металевих пружин. Цей блок буває двох типів: Боннель і Pocket Sping.

Боннель - блок взаємопов'язаних пружин, де кожна пружина пов'язана з один одним і при наданні навантаження на одну пружину інша також навантажується. Таким чином присутній "ефект хвилі".

У блоці з незалежними пружинами Pocket Spring кожна пружина знаходиться в окремому чохлі і стискається незалежно від інших. Цим досягається кращий ортопедичний ефект.

У безпружинних матрацах використовуються шари з пінополіуретану, ортопедичної піни, memory-foam, латексу, кокосової койри і т.д. Ці матеріали можуть застосовуватися як окремо, так і в будь-якій комбінації. Також ці наповнювачи застосовують в пружинних матрацах в якості м'яких шарів.

Види наповнювачів, що застосовуються в матрацах

Ортопедична піна - синтетичний матеріал, пружний, еластичний і довговічний. Володіє хорошими ортопедичними властивостями.

Memory-foam - високотехнологічний матеріал з ефектом пам'яті. Він обволікає контури тіла з рівномірним навантаженням, внаслідок чого сплячий знаходиться в природному положенні, кровоносні судини не стискуються, поліпшується кровообіг.

Латекс - натуральний природний матеріал, що виготовляється з гевеї - каучукового дерева. Широко застосовується при виробництві матраців через своїх характеристик: пружний, еластичний, комфортний, щільний, з хорошими експлуатаційними властивостями.

Кокосова койра - природний матеріал з волокон кокосового горіха. Використовують для додання жорсткості. Іноді в койру додають латекс для додання гнучкості і еластичності, що дозволяє продовжити термін служби виробу.

Чохол для матраца

Чохол - це обличчя матраца. Від нього залежить як перші враження при покупці, так і подальше використання матраца в побуті. Для зручності деякі моделі йдуть зі знімним чохлом, що дозволяє його прати в машинці. Тканину для чохла використовують різну - бавовна, жаккард, стрейч і інші. Для додання різних характеристик в тканину додають інші домішки. Наприклад, для м'якості і шовковистості в жаккард додають мікрофібру.

Умови доставки

Купити ортопедичний матрац від виробника за вигідною ціною з доставкою по Україні можна в нашому інтернет магазині. Ми здійснюємо доставку до відділення компанії-перевізника або адресну доставку.