Матрац топпер Sleep&Fly Mini Flex 2в1 Kokos СтрейчХарактеристика Значення
Серія Sleep&Fly Mini
Висота 7 см
Жорсткість Середній / Жорсткий
Чохол Стрейч з віскозою Aero Balance
Наповнювач Латексована кокосова койра
Наповнювач Ортопедична піна Ergoflex®
Тип чохла З'ємний
Упаковка Матрац у вакуумній упаковці
Розпакування Інструкція з розпакування
Гарантія 18 місяців
Додатково Сумка і ремені в подарунок

2168 грн.
Топпер на диван - загальний вигляд
Аеро-система топпера на диван
Топпер на диван - вид збоку
Скручений топпер на диван
Фіксуючі ремені
Стрейч-чохол топпера на диван
Топпер на диван в рулоні
Топпер на диван в багажнику авто

Матрац на диван Sleep&Fly Mini Flex 2 в 1 Kokos Стрейч - саме той міні-матрац, за допомогою якого можна швидко і ефективно поліпшити спальне місце, якщо в процесі експлуатації вашого матраца з'явилися деякі нерівності. Він також буде корисний, щоб зробити спальну поверхню м'якше або жорсткіше і забезпечити правильне ортопедичне спальне місце.

Топпер складається з двох шарів: латексованої кокосової койри і ортопедичної піни Ergoflex. Чохол міні-матраца з бельгійської якісної стрейч-тканини з волокнами віскози створений з системою вентиляції Aero Balance. Інноваційна 3D тканина, вшита по периметру чохла, забезпечує безперервну вентиляцію внутрішнього шару, відводить вологу і не затримує неприємні запахи.

Для чого використовують Sleep&Fly Mini Flex 2 в 1 Kokos Стрейч?

Розстеливши його шаром кокосової койри наверх, можна отримати рівну, тверду поверхню. Кокосова койра зробить не відчутними нерівності, забезпечить правильну підтримку хребта для фізично активних людей, а також тих, кому подобається спати на жорстких поверхнях.

Якщо топпер покласти шаром піни наверх, ваше спальне місце буде м'якше, комфортніше, зручніше. А нижній шар з кокосової койри забезпечить рівну поверхню.

Наповнення і чохол

Латексована кокосова койра - натуральний матеріал, волокно кокосового горіха. Матеріал досить жорсткий, міцний. Він добре пропускає вологу, швидко сохне, не гниє. В шарі кокосової койри не живуть пилові кліщі, бактерії. Кокосову койру покривають тонким шаром латексу, що робить її пружною і еластичною. Койра не розсипається всередині вироба, забезпечує збереження його форми і рівну поверхню.

Ортопедична піна Ergoflex - пружний матеріал високої щільності. Вона надає анатомічні якості спального місця. Піна довговічна, добре пропускає повітря, не виділяє шкідливих речовин, гіпоалергенна.

Чохол створений з стрейч-тканини з волокнами віскози. Це якісна еластична тканина, міцна, добре пропускає повітря.

Упаковка, розміри і вага міні-матраца

Виріб поставляється у вакуумній упаковці. Розміри в упакованому вигляді 160х30х30 см (для матраца 160х200). Такий компактний рулон набагато простіше доставити додому, ніж матрац звичайного розміру. Вага близько 6 кг.

У подарунок пропонується сумка і ремені для зберігання матраца.

Матрац на диван Sleep&Fly Mini Flex 2 в 1 Kokos Стрейч - це можливість швидко і без проблем зробити ваше спальне місце рівним, комфортним і зручним.

Схожі товари

Матрац топпер Sleep&Fly Mini Flex 2в1 Kokos Стрейч Матрац топпер Sleep&Fly Mini Flex 2в1 Kokos Жаккард Матрац топпер Sleep&Fly Mini Flex Kokos Жаккард Матрац топпер Sleep&Fly Mini Flex Kokos Стрейч
Найменування Матрац топпер Sleep&Fly Mini Flex 2в1 Kokos Стрейч Матрац топпер Sleep&Fly Mini Flex 2в1 Kokos Жаккард Матрац топпер Sleep&Fly Mini Flex Kokos Жаккард Матрац топпер Sleep&Fly Mini Flex Kokos Стрейч
Серия Sleep&Fly Mini Sleep&Fly Mini Sleep&Fly Mini Sleep&Fly Mini
Высота 7 см 7 см 8 см 8 см
Жесткость Средний / Жесткий Средний / Жесткий Средний / Жесткий Средний / Жесткий
Чехол Стрейч с вискозой Aero Balance Жаккард с микрофиброй Жаккард с микрофиброй Стрейч с вискозой Aero Balance
Наполнитель Латексированная кокосовая койра
Ортопедическая пена Ergoflex®
Латексированная кокосовая койра
Ортопедическая пена Ergoflex®
Латексированная кокосовая койра
Ортопедическая пена Ergoflex®
Латексированная кокосовая койра
Ортопедическая пена Ergoflex®
Тип чехла Съемный Не съемный Не съемный Съемный
Упаковка Матрас в вакуумной упаковке Матрас в вакуумной упаковке Матрас в вакуумной упаковке Матрас в вакуумной упаковке
Распаковка Инструкция по распаковке Инструкция по распаковке Инструкция по распаковке Инструкция по распаковке
Гарантия 18 месяцев 18 месяцев 18 месяцев 18 месяцев
Дополнительно Сумка и ремни в подарок Сумка и ремни в подарок Сумка и ремни в подарок Сумка и ремни в подарок
Цена 2168.00 грн. 1605.00 грн. 1664.00 грн. 2237.00 грн.

Відгуки

Маргарита Благовестова, 11.06.2021
Хороший матрас для позвоночника. Рекомендую.

Антон, 19.04.2021
Искал матрас, чтобы спину привести в норму. Это хороший вариант. Можно просто на старый матрас положить. Я доволен, моя спина тоже.

Данил, 19.02.2021
Мне матрас подходит. Я спортом занимаюсь - такая поверхность как раз. Доставка бесплатная

Макс Альяшев, 29.01.2021
Решили купить для нашей двуспальной кровати этот матрас. Наш уже несколько промялся. Хорошо получилось. Теперь спим на ровной поверхности. Пена комфортная внутри матраса.

Ксенія, 28.12.2020
Купувала для сина. Розмір був потрібен на дитячу кровать. Сподобалось, що чехол знімається. Зможу і постірать, як буде потрібно. От не знаю, чи довго він витримає. Син у мене активний. То побачимо. На вид матрас міцний.

Катя, 11.10.2020
Матрас купили для улучшения спального места. Кокосовый слой сделал поверхность ровной, а пена приятная для сна. Добавляет уюта чехол - он такой, прям бархатистый, проветривается хорошо. Там специальная ткань по бокам вшита. Мне нравится

Григорий, 22.09.2020
Для подростка хороший матрас. Он и жесткий, и помягче сторона есть. Для растущего позвоночника, то что надо.Сын доволен. Доставили быстро.

Лев, 15.09.2020
Удобный матрас, Кто любит спать на твердой или не очень мягкой поверхности, будет доволен. Доставка бесплатная. Можно в кредит купить.

Дарья, 15.08.2020
Матрас сделан хорошо, проветривается. Чехол можно снять. Но для меня жестковат. Кто любит комфорт - надо помягче брать.