Ортопедичний матрац Sleep&Fly Standart Plus ЖаккардХарактеристика Значення
Серія Sleep&Fly
Блок пружин Multi Bonnel 150
Висота 21 см
Жорсткість Жорсткий
Чохол Жаккард з мікрофіброю
Наповнювач Піна
Наповнювач Термовойлок
Тип чохла Не з'ємний
Евроборт Борт з піни по периметру
Навантаження 140 кг
Гарантія 18 місяців

2328 грн. 2910 грн.
Sleep&Fly Standart Plus Жаккард - ортопедичний матрац з підвищеним навантаженням до 140 кг

Матрац Sleep&Fly Standart Plus Жаккард підійде для людей з великою вагою тіла. Матрац розрахований на навантаження 140 кг і витримує таке навантаження завдяки основі - посиленому блоку взаємопов'язаних металевих пружин Multi Bonnel.

Кількість пружин в блоці збільшено зі 105 на один квадратний метр в стандартному блоці до 150. В процесі експлуатації пружини не скриплять, що не впиваються в боки. Такий блок забезпечує ортопедичну підтримку хребта під час сну.

М'яка частина матраца - пружна, міцна піна, яка відокремлена від блоку металевих пружин шаром термовойлока. Поєднання піни і термовойлока дозволяє забезпечити комфортний сон, повне розслаблення тіла і анатомічно правильне положення хребта під час нічного сну.

Все внутрішнє наповнення знаходиться під надійним захистом чохла з жаккардової тканини. Чохол незнімний, виконаний з двох видів жаккардової тканини. Сторона чохла, яка пропонується для використання влітку, виконана на основі бавовни. Така тканина буде створювати ефект прохолоди влітку. Інша сторона виконана з жаккарда з волокнами вовни і зігріє вас зимовими холодними ночами. Чохол міцний, добре пропускає повітря, швидко вбирає вологу завдяки волокнам мікрофібри, приємний на дотик і гарний зовні.

По периметру існує борт з щільної піни, який забезпечує збереження форми, захищає краї від деформації, продовжує його термін служби.

Внутрішнє наповнення матраца Sleep&Fly Standart Plus Жаккард

Блок Bonnel - перевірена часом, надійна конструкція, що складається з пружин біконусної форми. Пружини виконані з високовуглецевої сталі товщиною 2,2-2,5 мм. Блок відрізняється надійністю, зносостійкістю, довговічністю. Пружини з'єднуються за певною схемою, яка дозволяє розподілити навантаження по всій поверхні. По периметру пружини посилені сталевим каркасом, який дозволяє блоку тримати форму.

Пінополіуретановий блок - синтетичний матеріал, створений спеціально для використання у виготовленні предметів для сну. Піна щільна, пружна, міцна. Вона дозволить зняти напругу, розслабитися і отримати спокійний, міцний сон.

Термовойлок відокремлює блок піни від металевого блоку, запобігає деформації м'якого шару, робить поверхню рівною і комфортною. Пружний шар вовни - термовойлок додає матрацу ортопедичних якостей.

Чохол виконаний з жаккардової тканини - міцної, добре пропускає повітря. Тканина швидко вбирає зайву вологу завдяки волокнам мікрофібри в її складі. Тканина приємна на дотик і доставить вам задоволення від тактильних відчуттів і зовнішнього вигляду. А головне - вона дозволить вашому спальному місцю залишатися чистим, гігієнічним, комфортним.

Ортопедичний матрац Sleep&Fly Standart Plus Жаккард якісний, витримує тривалий час великі навантаження і прослужить довго.

Схожі товари

Ортопедичний матрац Sleep&Fly Standart Plus Жаккард Ортопедичний матрац Sleep&Fly Classic 2в1 Kokos Жаккард Ортопедичний матрац Sleep&Fly Standart Plus Стрейч Ортопедичний матрац Sleep&Fly Silver Edition Selen
Найменування Ортопедичний матрац Sleep&Fly Standart Plus Жаккард Ортопедичний матрац Sleep&Fly Classic 2в1 Kokos Жаккард Ортопедичний матрац Sleep&Fly Standart Plus Стрейч Ортопедичний матрац Sleep&Fly Silver Edition Selen
Серия Sleep&Fly Sleep&Fly Sleep&Fly Sleep&Fly Silver Edition
Блок пружин Multi Bonnel 150 Bonnel 105 Multi Bonnel 150 Pocket Spring
Высота 21 см 21 см 21 см 20 см
Жесткость Жесткий Средний / Жесткий Жесткий Средний
Чехол Жаккард с микрофиброй Жаккард с микрофиброй Стрейч с вискозой Жаккард
Наполнитель Пена
Термовойлок
Кокосовая койра Politex®
Пена с массажным эффектом
Термовойлок
Пена
Термовойлок
Пена
Термовойлок
Тип чехла Не съемный Не съемный Не съемный Не съемный
Евроборт Борт из пены по периметру Борт из пены по периметру Борт из пены по периметру
Нагрузка 140 кг 110 кг 140 кг 110 кг
Гарантия 18 месяцев 18 месяцев 18 месяцев 18 месяцев
Цена 2328.00 грн. 3470.00 грн. 3251.00 грн. 2779.00 грн.

Відгуки

Виталий, 12.06.2021
Покупал для родителей. Матрас хороший, надежный, прочный. Только, несмотря на усиленный пружинный блок, для двоих он не подходит. Все равно чуть прогибается посредине, как гамак. Ну цена не очень большая, если уж сильно будет некомфортно, купим с независимыми пружинами. А так сделан хорошо, качественно.

Анастасия Лаурель, 08.05.2021
Купили матрас для сына. У него уже вес приличный, вырос. Матрас прочный, не прогибается. По периметру еще борт из пены для усиления, чтобы края не деформировались. И чехол приятный. Можно еще две стороны использовать - для зимы и для лета. Хороший матрас.

Юлия Альбедина, 03.09.2020
Искала матрас на свой вес, а он у меня не маленький. Эта модель как раз для меня. Пружинный блок усиленный, меня выдержит. Сделан хорошо.

Лидия Ключерева, 08.08.2020
Вот это нормальный матрас! А то все для каких-то дюймовочек делают. А я женщина прекрасных форм, мне прочный матрас нужен. А этот еще и комфортный, все как положено. Рекомендую для цветущих дам!