Ортопедичний матрац Sleep&Fly Extra Latex ЖаккардХарактеристика Значення
Серія Sleep&Fly
Блок пружин Pocket Spring
Висота 23 см
Жорсткість Середній
Чохол Жаккард з мікрофіброю
Наповнювач Кокосова койра Politex®
Наповнювач Натуральний латекс
Тип чохла Не з'ємний
Евроборт Борт з піни по периметру
Навантаження 130 кг
Гарантія 18 місяців

7079 грн.
Sleep&Fly Extra Latex Жаккард - ефект "зима-літо" з використанням латексу

Для тих, хто піклується про своє здоров'я і віддає перевагу натуральним матеріалам, пропонуємо ортопедичний матрац середньої жорсткості.

Основа матраца - блок незалежних пружин Pocket Spring. Кожна з пружин знаходиться в окремому чохлі і тільки чохол їх з'єднує. Реагують пружини на навантаження точково, Промінь тільки в місці прикладання сили. Для додаткової стійкості рамка зі сталі оперізує весь периметр блоку. Відсутні «ефект хвилі» і «ефект гамака» - положення вашого хребта буде правильним, рівним. І партнер не буде відчувати ваших рухів уві сні.

Внутрішнє наповнення - натуральні матеріали - блок кокосової койри і натурального латексу.

Одна сторона матраца - кокосова койра Politex. Ця сторона більш жорстка, рівна, підійде для любителів спати на жорсткому.

Інша сторона - натуральний латекс. Матеріал еластичний, пружний, пронизаний повітрям. Ця сторона доставить вам справжній комфорт, поряд з екологічно безпечним, нетоксичним, натуральним матеріалом.

Борт із щільної піни по периметру вбереже його края від деформації, дозволить довго зберігати форму і робочий стан.

Незнімний чохол з жаккардової тканини захистить наповнення від механічних пошкоджень, від забруднення, від накопичення пилу і неприємних запахів. Волокна мікрофібри в складі жаккардової тканини роблять чохол приємним до тіла, дозволяють матрацу добре вбирати вологу. Чохол двосторонній, одна сторона літня - жакардова тканина на цій стороні виконана на основі бавовни. Завдяки цьому створюється ефект прохолоди. Інша сторона, зимова - виконана на основі вовни. Ця сторона зігріє холодними ночами.

Внутрішнє наповнення Sleep&Fly Extra Latex Жаккард

Блок незалежних пружин складається з окремих пружин у формі бочки, виконаних зі сталі підвищеного рівня міцності. Товщина дроту 1.8 мм. Кожна з пружин реагує на навантаження тільки в місці тиску. Пружини розташовані в ряд. Кількість пружин 272 або 356 штук на квадратний метр. З'єднані між собою тільки чохли, в яких знаходиться кожна пружина. Тому відсутні «ефект гамака» і «ефект хвилі». Пружини, на яких не діє навантаження, що знаходяться поруч, не проминаются.

Кокосова койра Politex - інноваційний матеріал, створений спеціально для виробництва матраців фірмою ЕММ. Койра кокоса в ньому армована сіткою з поліестеру. Це робить шар кокоса міцним, пружним, продовжує термін його служби. Койра кокоса не розсипається всередині і робить його жорстким, зносостійким, міцним.

Натуральний латекс - м'який, пружний матеріал, створений з соку гевеї. В результаті складного технологічного процесу створюється матеріал пористої структури, що нагадує бджолині стільники. Він просякнутий повітрям, не виділяє шкідливих речовин, екологічно безпечний, не викликає алергії. Це матеріал еластичний, приємний на дотик.

Чохол виконаний з натуральних матеріалів - бавовни і вовни. Матеріал міцний, створений з додаванням волокон мікрофібри. Він добре пропускає повітря, швидко вбирає вологу. Чохол двосторонній, з красивою декоративною поверхнею.

Матрац Sleep&Fly Extra Latex Жаккард не тільки забезпечить ортопедичний і здоровий сон, але і доставить вам естетичні і тактильні приємні відчуття.

Схожі товари

Ортопедичний матрац Sleep&Fly Extra Latex Жаккард Ортопедичний матрац Sleep&Fly Organic Gamma Ортопедичний матрац Sleep&Fly Fitness Daily 2в1 Ортопедичний матрац Sleep&Fly Fitness Extra Memo
Найменування Ортопедичний матрац Sleep&Fly Extra Latex Жаккард Ортопедичний матрац Sleep&Fly Organic Gamma Ортопедичний матрац Sleep&Fly Fitness Daily 2в1 Ортопедичний матрац Sleep&Fly Fitness Extra Memo
Серия Sleep&Fly Sleep&Fly Organic Sleep&Fly Fitness Sleep&Fly Fitness
Блок пружин Pocket Spring IQ Spring Anatomic Multy Zone 3 Anatomic Multy Zone 3
Высота 23 см 24 см 23 см 24 см
Жесткость Средний Средний Средний / Жесткий Средний
Чехол Жаккард с микрофиброй Био хлопок Стрейч с вискозой Clima Balance Стрейч с вискозой Clima Balance
Наполнитель Кокосовая койра Politex®
Натуральный латекс
Пена Carbon Foam Латексированная койра сизаля
Пена с массажным эффектом
Термовойлок
Латексированная койра сизаля
Пена Memory Foam
Термовойлок
Вентиляция Система климарегуляции Climat Control
Тип чехла Не съемный Не съемный Не съемный Не съемный
Евроборт Борт из пены по периметру Борт из пены по периметру Борт из пены по периметру Борт из пены по периметру
Нагрузка 130 кг 150 кг 130 кг 150 кг
Гарантия 18 месяцев 18 месяцев 18 месяцев 18 месяцев
Цена 7079.00 грн. 5635.00 грн. 4112.00 грн. 4733.00 грн.

Відгуки

Нина, 31.05.2021
Этот матрас супер! Там натуральный латекс и кокос. Спать так классно! Еще две стороны разные. И чехол такой клевый. Классная вещь!

Виталий Топогрицкий, 27.03.2021
Решили заказать такой матрас нестандартного размера. Оформляли в кредит, все нормально. Матрас сделали в срок. Даже не ожидали. Спасибо.

Любовь Зеленко, 24.02.2021
Долго выбирала матрас, нужно было учесть много нюансов - и вес он должен выдерживать приличный, и не слишком жесткий быть, и материалы хотелось натуральные, и прослужить должен долго. Эта модель понравилась. Выполнен очень качественно, отвечает всем моим запросам. Муж тоже доволен. Цена, конечно, на двуспальную кровать, соответствующая. Но доставка бесплатно - приятно!