Ортопедичний матрац Sleep&Fly Classic 2в1 Kokos СтрейчХарактеристика Значення
Серія Sleep&Fly
Блок пружин Bonnel 105
Висота 21 см
Жорсткість Середній / Жорсткий
Чохол Стрейч з віскозою
Наповнювач Кокосова койра Politex®
Наповнювач Піна з масажним ефектом
Наповнювач Термовойлок
Тип чохла Не з'ємний
Евроборт Борт з піни по периметру
Навантаження 110 кг
Гарантія 18 місяців

3810 грн.
Кокос + піна з масажним ефектом = Sleep&Fly Classic 2 в 1 Kokos Стрейч

Sleep&Fly Classic 2 в 1 Kokos Стрейч - двосторонній матрац з блоком взаємопов'язаних пружин, здатний задовольнити практично всі потреби людини до цього предмету.

Блок взаємопов'язаних пружин Bonnel витримає призначену для нього навантаження (110 кг) і забезпечить ортопедичну підтримку хребта сплячого. Єдина поверхня, в яку з'єднані металеві пружини, рівномірно розподіляє навантаження по всій поверхні. Він надійний, пружини не скриплять, не впиваються в боки. Блок практичний, зносостійкий.

Одна сторона - шар кокосової койри Politex. За допомогою унікальної інноваційної технології кокосова койра армована сіткою з поліестеру. Це робить шар міцним, пружним, цілісним. Шар койри забезпечує рівну, тверду поверхню, на якій зручно спати любителям жорстких поверхонь.

Інша сторона - шар піни з масажним ефектом. Піна - синтетичний високоеластичний матеріал зі спеціальним профілем верхнього шару. Така поверхня створює масажний ефект, вона правильно розподіляє навантаження на різні ділянки тіла, знімає напругу м'язів, покращує кровообіг.

Термовойлок відокремлює шар масажної піни від металевого блоку, захищає від впливу металу, робить поверхню рівною, зберігає форму.

Борт із щільної піни по периметру всієї конструкції захищає краї від деформації, продовжує термін його служби.

Чохол з стрейч-тканини з віскозою створений з використанням волокон вовни та бавовни. Одна сторона з волокнами бавовни призначена для використання влітку. Інша, з волокнами вовни - для зими.

Внутрішнє наповнення Sleep&Fly Classic 2 в 1 Kokos Стрейч

Блок Bonnel - перевірена часом, надійна конструкція, що складається з пружин біконусної форми. Пружини виконані з високовуглецевої сталі товщиною 2,2-2,5 мм. Блок відрізняється надійністю, зносостійкістю, довговічністю. Пружини з'єднуються за спеціальною схемою, що дозволяє розподілити навантаження по всій поверхні. Периметр блоку посилений сталевим каркасом, який тримає форму блоку. В процесі експлуатації пружини не скриплять, не впиваються в боки. Такий блок забезпечує ортопедичну підтримку хребта під час сну і рекомендується для односпальним ліжка.

Блок кокосової койри Politex створений з волокон кокосового горіха. Кокосова койра - міцний, жорсткий, натуральний матеріал. Він не гниє, в ньому не живуть пилові кліщі і бактерії. Койра добре пропускає повітря і вологу, швидко сохне. Шар койри робить поверхню матраца рівною, пружною, додає ортопедичних якостей.

Піна з масажним ефектом - високоеластичний синтетичний матеріал зі спеціальною поверхнею. Профіль поверхні крім забезпечення комфорту, створює масажний ефект і забезпечує спокійний, здоровий сон.

Термовойлок - шар вовняних волокон. Вовна добре пропускає повітря, створює рівну поверхню, забезпечує ортопедичні якості поверхні.

Чохол з якісної тканини стрейч з віскозою - захист внутрішнього наповнення від пошкоджень, забруднення, накопичення пилу. Тканина стрейч еластична, міцна, пропускає повітря і добре облягає внутрішнє наповнення.

Матрац має незаперечні переваги і забезпечить практично всі ваші вимоги до цього предмету. З його допомогою ви зможете створити той комфорт спального місця, який підійде тільки вам.

Схожі товари

Ортопедичний матрац Sleep&Fly Classic 2в1 Kokos Стрейч Ортопедичний матрац Sleep&Fly Classic 2в1 Kokos Жаккард Ортопедичний матрац Sleep&Fly Daily 2в1 Стрейч Ортопедичний матрац Sleep&Fly Fitness Optima
Найменування Ортопедичний матрац Sleep&Fly Classic 2в1 Kokos Стрейч Ортопедичний матрац Sleep&Fly Classic 2в1 Kokos Жаккард Ортопедичний матрац Sleep&Fly Daily 2в1 Стрейч Ортопедичний матрац Sleep&Fly Fitness Optima
Серия Sleep&Fly Sleep&Fly Sleep&Fly Sleep&Fly Fitness
Блок пружин Bonnel 105 Bonnel 105 Pocket Spring Anatomic Multy Zone 3
Высота 21 см 21 см 21 см 23 см
Жесткость Средний / Жесткий Средний / Жесткий Средний / Жесткий Средний
Чехол Стрейч с вискозой Жаккард с микрофиброй Стрейч с вискозой Стрейч с вискозой Clima Balance
Наполнитель Кокосовая койра Politex®
Пена с массажным эффектом
Термовойлок
Кокосовая койра Politex®
Пена с массажным эффектом
Термовойлок
Кокосовая койра Politex®
Пена с массажным эффектом
Термовойлок
Термовойлок
Пена с массажным эффектом
Тип чехла Не съемный Не съемный Не съемный Не съемный
Евроборт Борт из пены по периметру Борт из пены по периметру Борт из пены по периметру
Нагрузка 110 кг 110 кг 130 кг 130 кг
Гарантия 18 месяцев 18 месяцев 18 месяцев 18 месяцев
Цена 3810.00 грн. 3470.00 грн. 5139.00 грн. 3483.00 грн.

Відгуки

Георгий, 06.05.2021
Матрас вполне себе приличный. Две разные стороны - это удобно. Одна сторона с кокосом - опять-же натуральный материал. Другая - массажная пена. Современная вещь. Респект. И цена вполне нормальная.

Виталий, 17.03.2021
Матрас подходит для мальчика. Брали сыну. Привезли быстро. Можно кредит оформить. Хороший, прочный матрас. Жесткая сторона для позвоночника очень хорошо. А можно на мягкой стороне спать, там более комфортно. Хорошо, что можно выбирать. Сыну матрас понравился, хорошо высыпается.

Оксана Якобович, 04.03.2021
Матрас понравился. Сделан профессионально. Основательный, но комфортный. Надеюсь, прослужит долго.

Илона Тускаева, 24.02.2021
Искала для дочери на односпальную кровать хороший матрас, надежный. Но хотелось еще и комфорта. Хотелось чтобы одна сторона была помягче, а другая жесткая, чтобы можно было выбирать. А здесь еще и чехол двусторонний. Можно для зимы использовать сторону с шерстью, а для лета - с хлопком. Хороший матрас. Понравился и мне, и дочери.