Контроль якості продукції та матеріалів

Кожен матрац, вироблений ЕММ, проходить перевірку лабораторією якості, яка не має аналогів в Україні, і надходить до покупця тільки після проходження всіх циклів контролю: вхідний, проміжний і вихідний. На вхідному контролі перевіряється якість сировини і матеріалів на відповідність фізико-механічних властивостей. Проміжний контроль передбачає перевірку якості напівфабрикатів, з яких буде вироблено виріб. У вихідну перевірку входить заключний контроль як за допомогою автоматизованої техніки, так і візуальний огляд фахівцями заводу. Всі види контролю проводяться на сучасному європейському обладнанні.

Перевірка матраца на довговічність

Перевірка матраца на довговічність

Обладнання, що використовується: DRS-tester в відповідно до європейського стандарту якості EN1957.

Опис тесту: на виріб опускається барабан вагою 140 кг, який повертається, імітуючи рухи людини під час сну. Таким способом визначається рекомендований термін експлуатації. Матраци ЕММ витримують 29 000 оборотів барабана, що відповідає 10 рокам експлуатації.


Перевірка жорсткості матраца

Перевірка жорсткості матраца

Використовуваний тест: FDS-tester.

Опис тесту: На горизонтально розташований матрац прикладається навантаження вагою від 3 до 200 кг. Система враховує жорсткість, несучу здатність і залишкову деформацію внутрішніх шарів. Така перевірка необхідна для визначення допустимого навантаження на одне спальне місце, а також враховується при розробці нових серій матраців.


Перевірка характеристик дроту і пружин

Перевірка характеристик дроту і пружин

Обладнання, що використовується: машина подвійної дії S&W-analyzer.

Опис тесту: за допомогою цього контролю визначається жорсткість, усадка, несуча здатність, деформація і міцність на розрив металевих пружин.


Лабораторія якості ортопедичної піни

У 2017 компанія ЕММ впровадила в виробничі потужності власний цех з виробництва ортопедичної піни. Завданням лабораторії якості за цим напрямком стала перевірка властивостей піни за основними показниками. Завдяки європейському обладнанню досягається 100% гарантія якості цього матеріалу в продукції: матрацах і подушках.


Перевірка матеріалу на довговічність

Перевірка матеріалу на довговічність

Використовуваний тест: AР-tester.

Опис тесту: це тестування допомагає визначити показник навантаження, який може витримати матеріал під час експлуатації. Перевірка відбувається шляхом здавлювання зразка на 50% його висоти 250 000 разів і визначення коефіцієнта втрати висоти і жорсткості після випробування.


Перевірка матеріалу на залишкову деформацію

Перевірка матеріалу на залишкову деформацію

Використовуваний тест: TNG-tester.

Опис тесту: під час тестування випробовуваний зразок піддають стисненню між пластинами на 50% висоти і залишають на 72 години. Після цього визначають втрату висоти і розраховують показник залишкової деформації.


Перевірка матеріалу на еластичність

Перевірка матеріалу на еластичність

Використовуваний тест: RB-tester.

Опис тесту: це обладнання визначає пружинні властивості матраца. Чим вище цей показник, ті більший рівень комфорту і зручності в готових виробах.


Перевірка матеріалу на подовження і міцність при розриві

Обладнання, що використовується: універсальна вимірювальна машина.

Опис тесту: вимірюють показники зразків ортопедичної піни на подовження і міцність при розриві. Це, в свою чергу, визначає міцність і експлуатаційні характеристики матеріалу у виробі.


Перевірка матеріалу на комфортність

Опис тесту: контроль також проходить на універсальної машині. В ході тестування визначається опір матеріалу при навантаженні і розвантаженні, що впливає на рівень комфорту і ортопедичності.

Рівень обладнання, різноманітність тестів, контролю, методик, випробувань і кваліфіковані фахівці лабораторії якості ЕММ гарантують випуск високоякісних, надійних, комфортних і довговічних матраців і подушок, які забезпечують здоровий і повноцінний сон.